Te koop Coleman Santa Fe 2003

10 maanden 2 weken geleden #3460 door Pavlov
Super fijne Coleman Santa Fe uit 2003. 's winters altijd binnen in de opslag gestaan. In prima conditie. Wordt verkocht omdat deze niet meer gebruikt wordt. Koelkastje aanwezig, wordt gekoeld tijdens het rijden. Disselslot. Elektrische pomp voor keukenkraantje. Keukentje klapt niet ondersteboven maar wordt dmv hendel voor onderkastje geklapt. Enkele inbouw stopcontacten en CO melder aanwezig. Speciale Froli Mobil bedsysteem onder matrassen voor beter slaapcomfort. Aluminium opbergkist achterop en fietsenrekje op dissel.

Vraagprijs 5250 euro.

MvG W. de Wit

Bijlagen:

Gelieve Inloggen of Maak een account aan om te deelnemen aan het gesprek.

10 maanden 1 week geleden #3461 door Pavlov
De Coleman Santa Fe is inmiddels verkocht. Veel plezier toegewenst aan de nieuwe eigenaren.

MvG W de Wit

Gelieve Inloggen of Maak een account aan om te deelnemen aan het gesprek.

10 maanden 1 week geleden #3462 door V8Guy
Je hebt ze toch wel gewezen op het bestaan van onze club hoop ik.. :whistle:

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein

Gelieve Inloggen of Maak een account aan om te deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.065 seconden
© 2018 PopUp club

PopUpClub.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren en het gebruiksgemak te vergroten. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Akkoord' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Ik accepteer het gebruik van cookies op deze site.

EU Cookie Directive Module Information